גריסה ומיחזור

מגרסה לפלסטיק

מגרסות לנייר נמצאות היום בכל מפעל, משרד ואפילו בבית הפרטי שלנו. עם זאת, כיום גובר השימוש של מגרסות לפלסטיק וכמובן הביקוש לכך, לכל מיני צרכים ובכל מיני מרחבים. מגרסות לפלסטיק משמשות לצרכים תעשייתים ובעיקר לתעשיית המחזור. מגרסה לפלסטיק כשמה כן היא, גורסת את כל מוצרי הפלסטיק הישנים כדי שיהיה ניתן להשתמש בחומר לייצור מוצרים אחרים. היום מגרסות לפלסטיק משוכללות ומיוצרות בטכנולוגיה חדשנית. מגרסה לפלסטיק מותאמות לגריסה של מוצרים רבים ולכן, ישנם גדלים שונים וסוגים שונים לכל סוגי הפלסטיק לכל השימושים.

השימוש התעשייתי במגרסות לפלסטיק

מגרסות לפלסטיק לשימוש תעשייתי הן בדרך כלל מגרסות אשר מיועדות ליישומי גריסה בנפחים גבוהים. בהתאם לכך, המגרסות מתוכננות כך שיהיו בה להבים חדים אשר מסוגלים לחתוך את כל סוגי הפלסטיק. כי ישנם דגמים רבים של מגרסות לפלסטיק,של כל מיני חברות המתמחות במוצרי מחזור – מגרסות למפעלי מחזור, מגרסה לפלסטיק להזרקה וניפוח, מגרסת שוליים ועוד. עלות מגרסות לפלסטיק היא בהתאם לדגמים, ליצרניות לגודל המגרסה ולסוג המגרסה. אתם תוכלו לבחור את המגרסה המתאימה למפעל שלכם על פי התקציב שלכם ובהתאם לצרכים. .
מגוון קווי מיחזור, מגרסות ושרדרים תוצרת אירופה והמזרח המסייעים לכל מפעל בשמירה על הסביבה והפחתת ההוצאות הכספיות. החברה מספקת ייעוץ, ליווי, התקנה ושירות למערכות אלו

רוצים לשאול שאלה, להתייעץ? כתבו אלינו ונשמח לעזור

שלח